Znáte nějaké místo dobře? sdílejte své zkušenosti a pomozte ostatním na jejich cestě k zážitkům a poznání

Chcete, aby se i vaše akce objevila na Českem křížem krážem? Jste průvodci a rádi s lidmi sdílíte radost z poznávání míst, ke kterým máte vztah? :) Pomůžeme vám s realizací akce: stačí nám napsat!

Ozveme se vám do 3 dnů a pomůžeme s doladěním a založením akce. Může se stát, že akci do nabídky nezařadíme, protože nám nesedne její téma, koncept anebo už máme více podobných akcí. Registrace na portálu je pro průvodce zpoplatněná. Kompletní ceník najdete tady.

alespoň přibližně
minimum, aby se akce uskutečnila
ideální délka je 2,5 až 4 hodiny, případně 1 či 2denní akce o víkendu
Co bude tématem a osnovou akce/-í. Jak bude akce probíhat? Co si z ní účastník odnese? A proč by měl přijít na akci právě k vám? Chceme, aby potencionální účastníci byli z popisu akce přesvědčeni, že to bude supr! ;)

Pomůžeme s propagací akce

Českem křížem krážem omrkne každý den řada návštěvníků. Na Facebooku, kde aktivně propagujeme vybrané akce, nám fandí přes 2 000 lidí. Pravidelně upozorňujeme naši komunitu na zajímavé akce přes newsletter.

Pracujeme na tom, aby se o projektu v médiích aktivně mluvilo, včetně pozornosti věnované lektorům a jejich akcím.

Při hledání vlastního jména ve vyhledávačích můžete jako průvodci narazit na svůj profil na Českem křížem krážem na jedné z prvních pozic – pomáháme tak s budováním osobní značky a povědomí o průvodci. Některé akce můžeme v budoucnu podporovat jak organicky, tak též placenou reklamou.

Usnadníme administrativu

Snažíme se, aby se naši průvodci mohli maximálně soustředit na samotnou akci a komunikaci s účastníky. Nemusí se starat o přijímání plateb a jejich kontrolu, po domluvě pomůžeme s hledáním vhodné ilustrační fotky k akci nebo společně doladíme text pozvánky. Stačí napsat a poradíme vám. Nebo můžete rovnou využít některou z našich služeb či služeb ověřených dodavatelů.

Máme odzkoušené formy spolupráce – ať už živnost máte, či ne, můžete u nás průvodcovat! S příklady a s vysvětlením jsme rozepsali jednotlivé formy spolupráce.

Doporučíme vhodné dodavatele: Rádi poradíme, na koho se obrátit, když potřebujete pomoc, nebo pro vás díky našim partnerům domluvíme i lepší podmínky. Doplňujeme seznam dodavatelů, na které dostáváme tipy i od průvodců a účastníků.

Získáme zpětnou vazbu

Po akcích sbíráme od účastníků jejich dojmy na akci, které se zúčastnili, i průvodce. Také se jich ptáme, co by měl vylepšit pro příště. To všechno jsou cenná data pro vylepšování a kredibilitu akce.

Pojďte do toho a napište nám

Znáte své trasy a lokality, ale dát dohromady akci pro vás není žádná sranda? Nebojte, můžeme vám pomoci se všemi aspekty přípravy akce.

 • Video: Jak připravit kurz na Naučmese

  Komplexní návod a tipy jak postavit kurz, aby tvé kurzy dlouhodobě fungovaly. 51 minut v 15 kapitolách. Spustit »

 • Kde kurz uspořádat

  Dali jsme dohromady seznam prostor, někde se nám podařilo vyjednat i lepší ceny. Prohlédnout seznam »

 • Propagace kurzu

  Pomůžeme, aby byl tvůj kurz vidět: skrz naše soc. sítě, newsletter a doporučovací algoritmy na webu. Stačí napsat »

 • Widgety na tvůj web a měřící kódy

  Vygeneruj si box s kurzy na tvůj web, měř návštěvnost skrz vlastní Google Analytics a dělej remarketing s Facebook Pixel.

 • Lepší fotka ke kurzu

  Nela ti může pomoci najít pro tvůj kurz vhodnou fotku nebo ji dokonce na míru vyfotit, bez poplatku. Poprosit Nelu »

 • Tvůj video kurz na našem Vimeo účtu

  Vimeo má skvělé nastavení toho, kdo a kde může video shlédnout. Nahrej kurz přes nás a ušetři sto koruny měsíčně.

Pojď do toho a napiš nám

Odebírejte náš newsletter

Posíláme tipy na nové akce i zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Českem křížem krážem.