bude upřesněno dle domluvy, Praha (mapa)

Akce je individuální

Nevyhovuje vám termín?

Nechte nám svůj e-mail – dáme vám vědět, jakmile průvodce vypíše nový termín.

Poznámka k termínu

Akce na objednání pro firemní klienty. Maximální počet účastníků dle domluvy. Cena kalkulována pro maximálně 10 účastníků.

Pojďte se společně projít a zažít Prahu jinak, představit svůj byznys a získat nové kontakty. Nechte se opečovat nejen jako účastníci networkingového setkání, ale také jako vzácní turisté a turistky. Projdeme se okolím a areálem Pražského hradu a na jednotlivých zastaveních dostanete prostor se sami představit – v krásných a impozantních kulisách sídla českých královen a králů, králů a jejich královen.

Po Pražském hradu (nejen) pro královny a krále svých oborů

Akce trvá přibližně 4 hodiny a zakončíme ji na místě, kde si budeme moct dát společný oběd.

Těším se na sdílení a těší mě možnost vám ukázat zajímavá místa v kontextu propojování, networkingu a vašeho podnikání.

Povím vám samozřejmě nejen to, ale i něco dalšího. Přijďte se projít, vzájemně se podnikatelsky propojit a poznat, něco se dozvědět a něco zažít!

Program:

  • 👑 10:00 – zajdeme si do kavárny na kávu a něco malého na zub; kavárna je jen pár kroků od místa setkání – a vzájemně se představíme (tak trošku řízený networking)
  • 👑 11:00 – projdeme se po areálu Pražského hradu – se vstupenkou se podíváme i do interiéru (vstupenku můžete využít i po skončení akce a podívat se i do jiných míst, která společně nenavštívíme), po celou dobu si můžeme společně povídat i o tom, co děláte vy
  • 👑 12:45 – zajdeme si na oběd do nově znovuotevřené restaurace Vikárka hned vedle katedrály
  • 👑 do 14:00 nebo dokud vás to bude bavit – a pak už volný program, kdy si budete moct projít cokoli, co vás bude zajímat, společně si povídat, propojovat se a těšit se z toho, na jak krásném místě jde taky networkovat a poznávat (se) zároveň 

Je součástí akce návštěva objektů se zpoplatněným vstupem?

Ano a vstupné je zahrnuté v ceně akce.

Kde se setkáme? Kde procházka začne?

Informaci o místě setkání obdrží závazně přihlášení účastníci e-mailem před datem konání akce. Případné změny nebo zrušení akce může být oznámeno pouze závazně přihlášeným účastníkům. Změna programu vyhrazena.

Odebírejte náš newsletter

Posíláme tipy na nové akce i zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Českem křížem krážem.